SUURKÖÖKIDELE

Suurköökidele mõeldud kvaliteetsed pesu- ja puhastusained. • MOFIX M

  Nõudepesuvahend kasutamiseks automaat- ning poolautomaat nõudepesumasinates. pH 8,5

  Puhastab efektiivselt, ei tekita vahtu ja säästab pestavaid esemeid. Annab nõudele kirka läike. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada koos nõudeloputusvahendiga Klar Glass.


 • MOFIX K

  Nõudepesuvahend käsitsipesuks. Kontsentraadi pH 7,5

  Rasva ja valke eemaldavate omadustega healõhnaline nõudepesuvahend käsitsipesuks. Loputamisel kergesti eemalatav ka jaheda veega. Jätab pestud pinnad kirkaks. Ei lase loputusveel pestavale pinnale moodustada tilkasid, mis kuivades võivad jätta plekke. Mofix K ei ärrita nahka ega kahjusta pindu. Sisaldab nahka hoidvaid ja pehmendavaid komponente.


 • MOFIX KDS

  Hea rasva ja valke lagundavate omadustega desinfitseeriv nõudepesuvahend käsitsipesuks. Pesta nõud pesuvahendiga puhtaks ja asetada restile nõrguma viieks minutiks. Seejärel loputada puhta veega. Kasutuskontsentratsioon 50-100ml/10 l vee kohta. 7,5.


 • PULFIX

  Pulbriline nõudepesuvahend automaatpesumasinatele. Puhastab efektiivselt ja annab nõudele kirka läike.


 • SCOURER

   

  Vedel pastataoline abrasiivivaba küürimisvahend. Sobib fajanss- ja kahhelpindade, keraamiliste pliidiplaatide, köögiinventari puhastamiseks. Sisaldab desinfitseerivaid ja valgendavaid komponente. Ei kahjusta mehhaaniliselt puhastatavaid pindu. Kasutatakse kontsentraati. pH 10,0