CLEAN SEERIA • DEEP CLEAN

  Desinfitseeriv sanitaarruumide pesuaine, mõeldud erinevate soolade, ladestiste, kuivanud mustuse ning rooste  lahustamiseks. Loputamisel kergesti eemaldatav. Sobilik kasutamiseks kahhel-, metall-, betoon-  ja kunstmaterjalidest pindade desinfitseerivaks pesuks.

  Tugevalt happeline, vähevahutav, desinfitseeriv puhastusvahend. pH 2,7

   


 • GREASE CLEAN

  Rasvaste ja õliste pindade pesuvahend köökidesse. pH 10,8

  Pesuvahend rasvaste ja õliste pindade, seadmete ning ventsüsteemide puhastamiseks. Sobib kasutamiseks ka suurköökides ahjude ja vormide puhastamiseks kõrbenud mustusest ning praeahjudest kinnipõlenud rasva ning toidujäätmete eemaldamiseks. Sobib kasutamiseks ka alumiiniumpindadel.


 • SANITARY CLEAN

  Üldkasutatavate ja niiskete ruumide puhastus- ja desinfektsioonivahend. pH 9,0

  Sobib kasutamiseks kõikidel pindadel (põrandad, seinad, laed, töötasapinnad, mikrouun, külmkapp, lauad, toolid jm.), mis taluvad niisket pesu. Eemaldab rasva, bakterid, hallituse, seened ja muu mustuse. 


 • TEXTILE CLEAN

  Tekstiili ja vaipkatete puhastusvahend. pH 9

  Tõhus puhastusvahend kanga, vaipade, mööblipolstri ja autoistmete puhastamiseks.


 • TOP CLEAN

  Klaas-, poleer-, ja roostevabapindade puhastusvahend. pH 7,5

  Puhastusvahend vett taluvatele pindadele nagu nagu klaas, spoon, lakitud või värvitud mööbel, roostevaba, lihvitud või nikeldatud metallpinnad, plastik, jne. Puhastab pinnad efektiivselt, muutes läikivad pinnad säravaks. Sobib ka ekraanidele ja kontoriinventarile tekkinud plekkide ning näpujälgede puhastamiseks.